Nabídka betonářské oceli

Betonářská ocel se vyrábí v hladkém nebo žebírkovém provedení, v tyčích nebo ve svitcích. S betonářskou ocelí se setkáváme také pod pojmem betonka, hřebínková ocel, žebírková ocel, žebírko, roxor, armovací železo, výztuž do betonu, výztuž do železobetonu, betonářská armatura.
Žebírkové tyče se běžně vyrábí v průměrech od 4 do 32 mm, z oceli třídy 10, tzv. konstrukční oceli, která se vyznačuje dostatečnou mezí kluzu. Dostatečná tažnost oceli je důležitá zejména z důvodu potřeby ohýbání a tvarování tyčí podle tvarů konstrukce. Při nedostatečné tažnosti materiálu by mohlo dojít ke vzniku trhlin v místě ohybu a tím i k ohrožení celé konstrukce.

Ohýbaná výztuž se vyrábí z betonářské oceli, která má kruhový průřez s výstupky, které zajišťují soudržnost železa s betonem. Využívá se ke zpevnění betonových ploch (např.stropů, stavebních základů apod.)

Žebírková výztuž kruhového průřezu ohnutá do tvaru čtverce nebo obdélníku, slouží k fixaci a jako smyková výztuž.

Kari sítě jsou hutní materiál, který slouží k armování (vyztužení) základových desek, betonových podlah a dalších nosných i nenosných součástí staveb. Dále kari sítě slouží jako výztuž do betonových pochůzných a pojezdových ploch. Běžné kari síťě se skládají z drátů o průměru 4, 5, 6 a 8 mm. Oka jsou o rozměru 100 mm × 100 mm nebo 150 mm × 150 mm. Velikost sítí je zpravidla 2 m × 3 m, na zakázku se dají samozřejmě vyrobit i formáty jiné. Kari sítě jsou svařované z betonářské oceli.

Piloty ze železového betonu jsou prefabrikované stavební základové prvky přenášející zatížení ze stavebního objektu na základovou půdu do hloubky.

Ohýbárna oceli v Šumicích vám na míru připraví Rovné ocelové tyče, Ohýbanou výztuž, Třmínky, Kari sítě nebo Výztuž do pilot.

Ocel připravujeme na automatické třmínkovačce SCHNELL Prima 12, ohýbačce betonářské oceli TVARS 40.1 a dalšími potřebnými stroji a nůžkami značek TVARS, VUMOS a PEDDINGHAUS. 

Poptávka

Děkujeme Vám za zájem o naši nabídku betonářské ocely, kterou vyrábíme. Jsme rádi, že Vás zaujaly naše produkty a rádi Vám poskytneme další informace.

Pokud máte dotaz týkající se konkrétního produktu nebo činnosti naší výrobny betonářské oceli, neváhejte nás kontaktovat skrze následující kontaktní údaje nebo kontaktní formulář:

Telefon: 775 560 824

E-mail: fissgroup@seznam.cz

Rádi Vám poskytneme více informací a zodpovíme Vaše dotazy. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

    Odesláním tohoto formuláře souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů. Pole označená * jsou povinná.

    To že jste člověk prokažte výběrem ikony dům.