Veolia – teplárna Přerov, realizace 2022 – 2023

Datum výstavby: 2021 – 2022 Místo: Valtice

Datum výstavby: 2022 Místo: Dolní Věstonice

Stavba skladová hala Blatinie v Blatničce. Stavba skladová hala Blatinie v Blatničce.

Datum výstavby: 2020 Místo: Slavkov Stavba skladoací haly 01 a S11 ve Slavkově pro firmu Kasko.

Depozitář – Východočeské muzeum Pardubice Pardubice (2018) Objednatel: VW WACHAL a.s., Kroměříž Investor: Pardubický kraj

Datum výstavby: 2018 Místo: Korytná Oplocení farmy v Korytné

Horní Počernice 2016. Objednatel: PSK – Průmyslové stavby a konstrukce a.s. Předmětem díla je usazení kalichů a pilot pro usazení Prefa konstrukce.

Výstavba haly Kovovýroba Podškubka Podolí 2016 Objednatel: Podškubka – Kovovýroba, s. r. o. Předmětem díla je výstavba základové konstrukce haly kovovýroby.

Stavební úpravy haly staré mořírny Bohumín 2016 Objednatel: Předmětem díla je sanace ploch a tesařské konstrukce haly staré mořírny.

Kunovice 2016, Objednatel: TUFÍR, spol. s r. o. Dodávka a montáž energokanálu a železobetonové desky ve výrobní hale v Kunovicích, jímky a zdviže.

Frýdek-Místek 2016. Zřízení základových patek ze ŽB, zřízení a odstranění bednění stěn základových patek, dodávka a výztuž bet. ocelí, bednění vrtaných hlavic

Opěrná zeď Horní Počernice 2016 Objednatel: STAR Pardubice s.r.o. Předmětem díla je stavba opěrné zdi a monolitické patky pod totemy vlajek.

Objednatel: Luděk Guryča – soukromý investor. Předmětem díla je zřízení základů pro stavbu haly firmy Gukon v obci Bystřice pod Lopeníkem, prosinec 2016

Zhotovení kruhových vrtaných hlavic na stavbě CTS15081 Štůrovo, Zlievareň FUNDERIA, dočištění stěn a dna, vytvoření ztraceného bednění pro hlavice …

Zhotovení betonových hlavic včetně zemních prací
Prefa Kuřim – KAMPOS Skladová hala E (2014). Objednatel: Stavební Izolace Zlín s.r.o.

UNTERFERING ASTRA Mnichov (DE) 2007 Objednatel: GROSSMANN Bau GmbH & Co KG. Předmětem díla je výstavba centra APS ASTRA Company.

Výstavba obchodního domu Máj Uherský Brod 2006 Objednatel: REALITY SPRÁVCOVSKÁ a. s. Předmětem díla je kompletní výstavba obchodního domu.

Poptávka

Děkujeme Vám za zájem o naši stavební činnost.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat skrze následující kontaktní údaje nebo kontaktní formulář:

Telefon: 775 560 824

E-mail: fissgroup@seznam.cz

Rádi Vám poskytneme více informací a zodpovíme Vaše dotazy. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

    Odesláním tohoto formuláře souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů. Pole označená * jsou povinná.

    To že jste člověk prokažte výběrem ikony nákladní automobil.