Stavbyvedoucí

Základní informace:

FISS Group, spol. s r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru stavebnictví na pozici stavbyvedoucí. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je FISS Group, spol. s r.o., okres Uherské Hradiště. Nástup možný od 1.4.2023. Další informace Vám poskytne Štěpánka Čaňová, , tel.: 775 560 824, e-mail: fissgroup@seznam.cz.

Náplň práce:

Kontrola správnosti projektové dokumentace (soulad se skutečností), zpracování výkazů výměr a specifikace materiálů pro ostatní úseky společnosti, sestavení kompletního harmonogramu prací, dodávek, mechanizace, zpracování, kompletace a evidence veškeré legislativy (zejména dokladová a kontrolní část), analýza úpravy organizace práce z hlediska časových i finančních úspor, analýza technických a technologických rizik provádění stavebního díla, pomoc s přípravou podkladů pro fakturaci, zpracování rozpočtů pro vícepráce a méněpráce v průběhu stavby, návrhy na úpravy ceníkových cen dle skutečných nákladů na jednotlivé práce.

Nabízíme - požadujeme:

SŠ s maturitou (stavební), výhodou VŠ, ŘP “B”, znalost PC, zkušenosti v oboru přípravy a realizace staveb, znalost projektové dokumentace, výhodou znalosti stavebních technologií a postupů při realizace dopravních a vodohospodářských
staveb, tech. myšlení, práce v rozpočtovém programu, samostatnost, zodpovědnost, bezúhonnost, příspěvek na stravu, telefon, notebook, 25 dní dovolené, firemní vůz k dispozici, osobní kontakt možný 7.00 – 14.00 hod.

Základní informace o nabízené pozici:

 • Pracovní úvazek: Plný
 • Směnnost: Pružná pracovní doba
 • Hrubá mzda: 30 000 – 40 000 Kč/měsíc
 • Pracovní poměr: na dobu neurčitou, nástup možný ihned
 • Místo výkonu práce: Uh. Brod a okolí
 • K dispozici: Auto, mobil, notebook

Požadavky na uchazeče o práci:

 • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabídka práce

Zaujala vás naše nabídka práce? 

Staňte se součástí týmu FISS Group. Stačí vyplnit kontaktní formulář, zaslat e-mail nebo zavolat, a domluvíme se na osobním rozhovoru.

Telefon: 775 560 824

E-mail: fissgroup@seznam.cz

 

  Odesláním tohoto formuláře souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů. Pole označená * jsou povinná.

  To že jste člověk prokažte výběrem ikony nákladní automobil.